O nás

Bailey Goldie je malá, rodinná chovatelská stanice zlatých retrieverů. Naše rodina se skládá ze šesti členů, přičemž čtyř dvounožců a dvou krásných fenek zlatého retrievera - Bailey a Hailey.


A jak se to všechno stalo? Již od dětství nás celým životem provázejí psi všech možných ras, velikostí i povah. Naše srdce si ovšem získala nejvíce fenka labradorského retrievera jménem Betty. Naši rodiče si ji pořídili po narození mě a mé sestry. V té době mi byl právě jeden rok. Všechny nás naučila cítit tu největší lásku ke psům. 🕊

V roce 2019, konkrétně 4.7.2019, jsme si domu přivezli to nejkrásnější štěňátko zlatého retrievera. Bailey Zlatý domov. A právě díky ní začal celý tento příběh. Bailey jsme si nepořizovali s žádnými chovatelskými, výstavními či loveckými ambicemi. Ale během naší cesty jsme si uvědomili, že právě to je ono, to o co stojíme. Věnovat se psům do konce našich životů, předávat jejich lásku a naplňovat životy ostatních tím největším štěstím na světě. 

V říjnu 2021 jsme si domů přivezli naši druhou goldení holčičku - Hailey Kendy gold. Naprostý opak naši Bailey. Hailey je největší milovník všech dětí, a proto bychom s ní rádi složili i canisterapeutické zkoušky.

Věnujeme se tedy výstavám a výcviku.

.

© 2021 Chovatelská stanice Bailey Goldie. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!